Przejdź do treści
Czas na świecieEU--:--UK--:--USA--:--CN--:--PLDEFRIT中文EN

portal o AI i technologiiwydarzenia · analizy · wywiady · tło techniczne

Szukaj
NA ŻYWO
›

O portalu FLASH24

Portal informacyjny o sztucznej inteligencji i technologii: wydarzenia, analizy, wywiady i wyjaśnienia — z podanymi źródłami, w pięciu edycjach językowych.

Jak pracujemy

Każdy tekst powstaje z materiałów źródłowych: komunikatów firm, dokumentacji, artykułów prasowych i dyskusji społeczności. Źródła podajemy pod każdym tekstem, razem z językiem oryginału — wiele z nich to publikacje chińskie, niemieckie, francuskie i włoskie. Liczby i cytaty przenosimy tylko wtedy, gdy są w źródle; jeżeli czegoś nie ma, piszemy o tym wprost zamiast zgadywać.

Struktura

Liczba tekstów w działach i edycjach
DziałPLDEFRIT中文EN
Technologia265283280280252306
AI i modele263279273281285360
Biznes9291918895107
Nauka1031011049996114
Świat115120115115117140
Media i internet7882858382105
Kultura182321192037
Sport615961606072
Motoryzacja9490959390108
Zdrowie686971676985
Styl życia000000
Podróże515656555156
Historia121212121110
Gospodarka109114115114108144
Opinie121212121212
Kuchnia121212121112
Moda i design121212121212
razem136514151415140213711680

Źródła

W budowie portalu wykorzystano 785 serwisów źródłowych, m.in.: 300gospodarka.pl, 9to5google.com, 9to5mac.com, a16z.com, abagames.itch.io, about.bnef.com, about.doordash.com, adalytica.com, affectablesleep.com, african.business, agenthaven.org, aicost.ai, aicostbudget.com, aisecurityandsafety.org, al.radbox.org, aleph-alpha.com, alexeyindeev.substack.com, alexgrinman.com, aleximas.substack.com, alexzhang13.github.io, alignment.anthropic.com, alignment.openai.com, almcorp.com, americanfusionenergy.com, analyticssportsjobs.com, anderseninstitute.org.

Uczciwość i model

Materiały zostały przygotowane przez zespół redakcyjny wspierane przez AI. Teksty są montowane z użyciem modeli językowych (m.in. DeepSeek), a warstwa faktograficzna jest sprawdzana programowo: tools/check.py przed każdą publikacją bada linki, komplet źródeł i spójność danych.

Statystyki wydania

  • tekstów w portalu: 8648
  • notek krótkich: 128
  • modułów treści: 28
  • problemów zgłoszonych przy budowie: 0